Програма

Завантажити програму можна за посиланням: програма 2017

 

Перший день – 26 жовтня 2017 року, четвер

Зала засідань Вченої ради КПІ ім.Ігоря Сікорського (корпус № 1)

з 13.30

зала Вченої ради

(корпус № 1)

Реєстрація учасників
14.30-15.00зала Вченої ради(корпус № 1) ВІДКРИТТЯ КОНФЕРЕНЦІЇВітальні виступи:

-від НТУУ «КПІ»: М.З. Згуровський;

-від Посольства Республіки Польща в Україні (уточнюється);

-від Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства: Е.Б. Кругляк;

-від Представництва Польської академії наук в м. Києві: Г. Собчук;

-від ТОВ «Технології природи»: В.В. Рисухін;

 Колективне фото

15.00-18.00зала Вченої ради(корпус № 1) ПЛЕНАРНА СЕСІЯ Модератори:Собчук Г., Астрелін І.М., Гомеля М.Д., Кузьмінський Є.В. 
 Мєшкова-Клименко Н.А. Біосорбційні процеси очищення води на активному вугіллі.
Гвоздяк П.І. Роль бактерій в очищенні води.
Саблій Л.А. Проблеми сумісного біологічного очищення міських стічних вод і висококонцентрованих стічних вод харчової промисловості та шляхи їх вирішення.
Поляков В.Р. Водні проблемиУкраїни і шляхи їх вирішення в різних галузях промисловості.
Рисухін В.В. Реорганізація водного господарства Донбасу з використанням місцевих водних ресурсів.
Ковальчук І.А. Захист водного басейну від забруднень важкими металами і радіонуклідами з використанням природних мінеральних сорбентів.
Хохотва О.П. Проблеми видалення важких металів із низькоконцентрованих  стічних вод
18.00-20.00(кафе «Alma Mater»)  Протокольний захід

Другий день – 27 жовтня 2017 року, п’ятниця

Зала засідань Адміністративної ради  (корпус № 6)

10.00-11.30

зала Адмінради

 (корпус № 6)

Засідання ІІ секції      Голова: Гомеля М.Д.
10.00-10.15 Макаренко О.С., Клестова З.С., Левков С.П., Самородов Є.Л. Моніторинг, аналіз впливу фермерів на водні ресурси трансерегіонального, регіонального та місцевого рівня з використанням ГІС, моделювання та колодового підходу

10.15-10.30

Ковальчук І.А., Тобілко В.Ю., Корнілович Б.Ю. Захист водного басейну від забруднень важкими металами і радіонуклідами з використанням природних мінеральних сорбентів

10.30-10.45

Безсонний В.Л. Вплив стічних вод на поверхневі джерела водопостачання

10.45-11.00

Петрова Л.О. Вплив відходів вуглевидобутку на аквальні ландшафти в аридному літогенезі України

11.00-11.15

Грицина О.О. Температурні режими очищення муніципальних стічних вод.

11.15-11.30

Чарний Д. В., Гайдабура О.М., Харченко М. Ю. Можливість використання слабопроточних природних і штучних заток як першої ланки у технологічному ланцюзі підготовки вихідної води з поверхневих джерел водопостачання на прикладі дніпровської затоки “Річище” – джерелі водопостачання м. Горішні Плавні
11.30–11.45зала Адмінради(корпус № 6)  Кава-брейк

11.45-13.30

Засідання І секції           Голова: Астрелін І.М.

11.45-12.00

Бондар Ю.В. Сучасні технології синтезу волокнистих полімерних і композитних сорбентів для вилучення іонів важких металів і радіонуклідів із забруднених вод

12.00-12.15

Квартенко О.М., Саблій Л.А. Комплексна технологія очищення багатокомпонентних підземних вод та утилізації осаду від промивки фільтрів

12.15-12.30

Кузьмінчук А.В., Лапінський А.В. Технології підготовки та аналізу питної води в умовах бойових дій та надзвичайних ситуацій.

12.30-12.45

Загороднюк Ю.В., Широбоков В.П., Войцеховський В.Г., Никитюк О.А., Омельчук С.Т., Гринзовський А.М., Загороднюк К.Ю.  Оцінка ефективності вилучення вірусів із питної води матеріалами паперовими фільтрувальними на основі модифікованих целюлоз та бентонітових глин

12.45-13.00

Василенко С.Л., Кашпур А.Д. Вода як об’єкт дослідження

13.00-13.15

Поляков В.Л., Мартинов С.Ю. До теорії фізико-хімічного знезалізнення підземних вод та її інформаційного забезпечення

13.15-13.30

Litynska M., Antoniuk R., Tolstopalova N., Astrelin  I. Iron (III) oxyhydroxide and iron (III) oxide as adsorbents for arsenic (V) removal from water phase

13.30-15.00

Обідня перерва , обговорення постерів
зала Адмінради(корпус № 6) ПОСТЕРНА СЕСІЯ            Голова: Астрелін І.М 
Бондаренко М.В., Халявка Т.О., Петрик І.С., Щербань Н.Д. Фотокаталітична очистка стічних вод з використанням нанокомпозитів TiO2/С та TiO2/С/S як фотокаталізатора
Коновалова В.В., Іваненко О.І. Ультрафільтрація залізовмісних вод на мембранах з магнітно-чутливими властивостями.
Skyba M.I., Makarova A.K., Kravchenko D.G, Klochko T.V., Trus I.S. Silver nanoparticles: plasma-chemical fabrication and their antimicrobial activities
Дерев’янкіна Л.С. Оцінка причинно-наслідкового стану якості питної води Донбасу в умовах нестабільної ситуації сьогодення
Томченко О.В., Протасов О.О., Силаєва А.А. Використання космічних технологій для оцінки трансформації літоральної зони водойми охолоджувача за умов зниження рівня води
Babko R., Łagód G., Kuzmina T., Danko Y. Arcella vulgaris (testacea) jako obiekt testowy osadu czynnego
Гончарова І.В., Язвінська К.В. Визначення якості та безпечності питної бюветної води
Прокоф’єва Г.М., Сударушкіна Т.В., Матвєєва К.М. Сучасні екотехнології очищення компресорної техніки
Кочкодан О.Д., Антрапцева Н.М., Бойко Р.С. Адсорбція бінарних сумішей поверхнево-активних речовин із водних розчинів
Українець А.І. Большак Ю.В. Маринін А.І. Чиста вода: еволюція критеріїв якості і водопідготовка
Ponomarova L.M., Dzyazko Yu.S., Volfkovich Yu.M., Sosenkin V. E. Ion-exchange resins modified with nanoparticles of zirconium hydrophosphate for removal of heavy metal ions from diluted solutions
Jaromin-Gleń K., Babko R., Bieganowski A., Łagód G. Laboratory sequencing batch reactor – greenhouse gas emitter
Guz Ł,, Piotrowicz A., Guz, Łagód G. Ocena jakości wody z wykorzystaniem elektronicznych zmysłów
Бондар Ю.В., Бужук Л.О., Зиков М.С.  Нові нанокомпозитні полімерні волокна з осадженим шаром діоксиду мангану: синтез і застосування

Спасьонова Л.М., Самонова А.О. Очищення водних середовищ, забруднених сполуками Со(II), генетичною сумішшю монтморилоніту та палигорськіту

 Sylwia Duda, Grzegorz Łagód, Adriana Pacia, Agnieszka Dołhańczuk-Sródka, Łukasz Guz, Dariusz Majerek  Klasyfikacja prób ścieków w oparciu o wskazania matrycy czujników gazu typu MOS

 

15.00-17.00зала Адмінради (корпус № 6) Засідання ІІІ секції               Голова: Кузьмінський Є.В.

15.00-15.15

Клестова З.С., Бабкін М.В., Блоцька О.Ф., Дремух Ю.Ю. Пошук підходів до дезінфекції стічних вод від патогенних вірусів тварин

15.15-15.30

Грищук В. П. Природоподібні водні технології – нові можливості для людини оточуючого середовища та інших галузей

15.30-15.45

Россінський В.М. Багатоконтурність рециркуляції мулової суміші при реновації технології біологічного очищення стічних вод в аеротенках
15.45-16.00 Коренчук М. С. Використання гідромеханічної системи аерації для біологічного очищення стічних вод
16.00-16.15 Кремез В.С. Теоретичний аналіз змін коефіцієнта фільтрації пористого середовища при різних типах утворення осаду
16.15-16.30 Петров С.В., Смирнов І.В. Плазмохімічне очищення води
16.30-16.45 Сухарева А.С., Трохименко Г.Г., Гомеля М.Д. Електрохімічне розділення міді, цинку та нікелю в процесі іонообмінного очищення води
16.45-17.00 Одуд Л. М. Хімічна модель процесу пом’якшення води на пінополістирольних фільтрах із зростаючим шаром завислого осаду
17.00-17.15 Кізєєв М.Д. Створення енергонезалежних каналізаційних очисних споруд за допомогою біогазових станцій і когенераційних установок
17.15-17.30 Куриленко В.С. Комплексне знешкодження стічних вод
Закриття конференції, вручення сертифікатів